Movies
Ratings
94
A Hard DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
TedRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0