Titles you rated
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
 Life Is BeautifulRated ★ 4.5 Life Is BeautifulRated ★ 4.5
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 Kinda PregnantRated ★ 3.0 Kinda PregnantRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 4.0 Thunderbolts*Rated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 3.0 The SubstanceRated ★ 3.0
 The BrutalistRated ★ 3.5 The BrutalistRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5 Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
 Poor ThingsRated ★ 4.0 Poor ThingsRated ★ 4.0
 Dune: Part TwoRated ★ 4.0 Dune: Part TwoRated ★ 4.0
 WonkaRated ★ 3.0 WonkaRated ★ 3.0
 Gran TurismoRated ★ 4.0 Gran TurismoRated ★ 4.0