Titles you rated
There's Something About MaryRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
She's Out of My LeagueRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0