Titles you rated
The BodyguardRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
SanctumRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0