Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
NoelleRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
Family PackRated ★ 3.0