Series
Ratings
132
Tomorrow and IRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Together: Treble WinnersRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0