Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Water DivinerRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Ghost SweepersRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 3.0
The GamblerRated ★ 2.5
UnbrokenRated ★ 4.0