Series
Ratings
239
The Judge from HellRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
Mad UnicornRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Dark LegacyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5