Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0