Series
Ratings
29
LutherRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
- WhitechapelRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5