Titles you rated
NerveRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0