Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0