Movies
Ratings
23
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0