Series
Ratings
30
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0