Movies
Ratings
60
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0