Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5