Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
BurlesqueRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 5.0