Series
Ratings
24
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0