Movies
Ratings
34
AvatarRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0