Movies
Ratings
714
MissingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Body of LiesRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
TwoRated ★ 0.5
The BabysitterRated ★ 2.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 3.0
FriendzoneRated ★ 2.0
Red NoticeRated ★ 1.5