Titles you rated
Soundtrack #1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0