Movies
Ratings
527
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0