Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 2.5