Movies
Ratings
431 You Only Live TwiceRated ★ 3.0 You Only Live TwiceRated ★ 3.0
 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
 KillersRated ★ 3.0 KillersRated ★ 3.0
 StalingradRated ★ 4.0 StalingradRated ★ 4.0
 On Her Majesty's Secret ServiceRated ★ 3.0 On Her Majesty's Secret ServiceRated ★ 3.0
 Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0 Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
 AnnapolisRated ★ 3.0 AnnapolisRated ★ 3.0
 Kick OffRated ★ 3.0 Kick OffRated ★ 3.0
 Rocky IIRated ★ 3.0 Rocky IIRated ★ 3.0
 GracieRated ★ 3.0 GracieRated ★ 3.0
 Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0 Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
 The Longest YardRated ★ 3.0 The Longest YardRated ★ 3.0
 Rocky VRated ★ 4.0 Rocky VRated ★ 4.0
 Kung Fu DunkRated ★ 3.0 Kung Fu DunkRated ★ 3.0
 Mean MachineRated ★ 4.0 Mean MachineRated ★ 4.0
 Field of DreamsRated ★ 4.0 Field of DreamsRated ★ 4.0
 Rocky IVRated ★ 4.0 Rocky IVRated ★ 4.0
 On The PitchRated ★ 3.0 On The PitchRated ★ 3.0
 A League of Their OwnRated ★ 3.0 A League of Their OwnRated ★ 3.0
 ScoutRated ★ 3.0 ScoutRated ★ 3.0