Series
Ratings
80
D.P.Rated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 4.5
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 0.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
The Crowned ClownRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 0.5