Movies
Ratings
31
Radio StarRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
PhenomenonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0