Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 1.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Don JonRated ★ 2.0
MommyRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 1.0
ShameRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0