Movies
Ratings
575
HerRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0