Movies
Ratings
759- The Wedding BanquetRated ★ 4.5
- The Taste of OthersRated ★ 4.0
- Buffalo '66Rated ★ 3.5
- CoralineRated ★ 3.5
- Blue JasmineRated ★ 4.0
- Fat GirlRated ★ 3.0
- WonderRated ★ 3.5
- PatersonRated ★ 4.0
- Big NightRated ★ 4.0
- The Florida ProjectRated ★ 4.0
- MicrohabitatRated ★ 4.0
- MissingRated ★ 3.5
- 20th Century WomenRated ★ 3.5
- Rough NightRated ★ 4.0
- If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.5
- Miss SloaneRated ★ 4.0
- The WalkRated ★ 4.5
- Queen of WalkingRated ★ 4.0
- The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
- Worst WomanRated ★ 3.5