Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 4.0