Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0