Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0