Series
Ratings
126
Be MelodramaticRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0