Titles you rated
My Scary GirlRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0