Movies
Ratings
1046
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 4.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.0
The RundownRated ★ 3.5
GoldfingerRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 3.5
BlitzRated ★ 3.5
TakersRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
Elite SquadRated ★ 3.5
Rambo IIIRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.5
The Monuments MenRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 3.5