Titles you rated
VeteranRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 2.5- The WindowRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.5- Baby's Day OutRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.5