Movies
Ratings
418
Predator 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 1.0
Police StoryRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 1.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0