Movies
Ratings
1055
A Bug's LifeRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0