Movies
Ratings
182
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
ChawRated ★ 2.0