Titles you rated
The PlanRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0