Series
Ratings
17
Fight For My WayRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0