Titles you rated
Hot SpotRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Sengoku YoukoRated ★ 2.0- MonsterRated ★ 3.5
- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Sirius the JaegerRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Love After World DominationRated ★ 3.5
UltramanRated ★ 3.5