Movies
Ratings
115
The Hunger GamesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0