Titles you rated
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 5.0