Titles you rated
Home AloneRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0