Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 5.0