Movies
Ratings
1734
ChronicleRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
One SecondRated ★ 3.5- The DreamRated ★ 3.5
A Sketch of a Rainy DayRated ★ 3.0
Young AhmedRated ★ 4.0
The Little ComradeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Geronimo: An American LegendRated ★ 3.0- CassiopeiaRated ★ 4.0
When the Wind BlowsRated ★ 3.5
RetributionRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 2.5
Wait Until DarkRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- One WinRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0