Titles you rated
Escape PlanRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0