Movies
Ratings
32
MontageRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0