Titles you rated
The CallRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.0
SpringtimeRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 3.0